біженці-українці

Для українських дітей за кордоном передали понад пів мільйона книжок

03.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У межах акції «Українським дітям — українську книгу» діти у 25 країнах отримали майже 600 тисяч примірників підручників, навчальних посібників та художньої літератури. Про це Міністерство культури та інформаційної політики повідомило у своєму телеграм-каналі.

Українські книжки станом на сьогодні отримали українці в Бельгії, Франції, Словаччині, Польщі, Австрії, Хорватії, Чехії, Румунії, Албанії, Угорщині, Німеччині, Республіці Кіпр, Великій Британії, Нідерландах, Словенії, Норвегії, Данії, Литві, Іспанії, Італії, Греції, Швейцарії, Азербайджані, Молдові та Швеції.

 

«В умовах війни книжки — спосіб повернутись додому, читати рідною та відкривати для себе Україну у простий та цікавий спосіб», — зазначили в Мінкульті.

 

Благодійну акцію «Українським дітям – українську книгу» започаткували Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України і Міністерства закордонних справ України.

 

Нагадаємо, раніше у межах благодійної акції «Українським дітям — українську книгу!» видавці безкоштовно надали організаторам акції 1 млн примірників.

 

Читайте також: З’явилася мапа просторів із українськими книжками за кордоном