гуманітарна катастрофа

Україні потрібні €250 мільйонів на нагальні потреби культури — Ткаченко

03.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Для розв’язання негайних проблем сфери культури та медіа Україна потребує €250 мільйонів. Про це на брифінгу заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

«Загальна сума термінових потреб сьогодні становить €250 мільйонів євро. Йдеться не про завтра. Ситуація з кожним днем стає все більш критичною», — зазначив Ткаченко.

 

Він додав, що нещодавно провів зустрічі з колегами з Німеччини та Франції, під час яких обговорювали підтримку української культури, на яких обговорювали питання нагальної допомоги в трьох секторах: підтримка української культурної спадщини; підтримка артистів та митців, які перебувають в Україні; підтримка медіа.

 

Ткаченко наголосив, що раніше допомогу від країн надавали лише конкретним інституціям, а зараз ідеться про необхідність як прямої допомоги інституціям, так і безпосередньо використання платформи United24 для фінансової допомоги.

 

Також міністр зауважив, що наступного тижня відбудеться онлайн-зустріч зі Секретаріатом фонду ЮНЕСКО щодо негайних потреб для культурної спадщини на зиму.

 

Нагадаємо, російська федерація завдала українській системі освіти збитків на понад 5 мільярдів доларів.

 

Читайте також: Як російське вторгнення завдає шкоди українській культурі

Джерело: Укрінформ

 

Чільна ілюстрація: УКФ