Дизайн

Ukrainian Young Book Design Awards оголосив переможців

25.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards визначив цьогорічних переможців. Конкурс організовує видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design).

Переможців визначили у 4-х категоріях:

Концепт книги, Гран-прі і головний приз (500 євро)

Тетяна Калюжна. The Beginner’s Guide to Depression

Верстка

Тетяна Войналович. GENERATIONS


Ілюстрації

Серафима Шпінь. Story of Adam and Eve


Обкладинка книги

Регіна Вітаний. One Minute Stories

Цього року Ukrainian Young Book Design Awards зібрав майже 400 учасників із 13 країн, серед яких: Україна, Польща, Чехія, Австрія, Португалія, Німеччина, Італія та інші.

П’ятеро відомих українських ілюстраторів та дизайнерів, а також суддів UYBDA — Сергій Майдуков, Варвара Перекрест, Ольга Жук, Антон Борзов та Ольга Протасова — у серпні визначили шортлист 20 найкращих дизайнерів.

Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, було створено унікальну онлайнвиставку з роботами усіх 20-ти фіналістів. Виставка не тільки знайомить з роботами конкурсантів, а й містить більше інформації про сам конкурс. Переглянути онлайн-виставку можна за посиланням.

Ukrainian Young Book Design Awards був заснований видавництвом «Основи» та дизайн-студією Hooga.design у грудні 2018 року. Конкурс покликаний стати платформою для відкриття нових імен у книжковому дизайні та допомогти талановитим початківцям заявити про себе. До участі запрошують учасників зі всього світу. Водночас організатори прагнуть ввести український книжковий дизайн у світовий контекст.

Читайте також про переможців конкурсу Ukrainian Young Book Design Awards 2019 року.