благодійність

Українська буктюб-спільнота розігрує книжки для допомоги ЗСУ

18.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські книжкові блогери організували лотерею для збору коштів на потреби ЗСУ. Про це Читомо повідомила буктюберка Людмила Дмитрук.

З початку активної фази війни українська буктюб-спільнота вирішила долучитися до збору коштів для захисників і захисниць та запустила гештег #ЧитаюДляЗСУ, за допомогою якого закликає користувачів долучатися до допомоги армії. 

 

Окрім того, буктюб запустив благодійний розпродаж книжок. Серед лотів — книжки з автографом Доржа Бату, Поліни Кулакової та Марії Матіос. Переглянути його можна у спільноті «Буктюб українською» у фейсбуці. Також донатити блогери закликають у своїх відео.

 

У червні та липні читачам та блогерам вдалося зібрати понад 90 тисяч гривень. За ці кошти придбали два тепловізори та взуття для військових. Зараз триває збір на зарядні станції типу River.

 

Кошти планують зібрати на аукціоні за лот —  роман Оксани Забужко «Польові дослідження з українського сексу» з підписом письменниці. 

 

«У цей час кожен з нас хоче допомагати захисникам та захисницям, бо зрештою, завдяки їм ми продовжуємо жити і читати. Тому у нас у планах ще чимало активностей, аби збирати кошти на ЗСУ», — зазначила Людмила Дмитрук.

 

 

Долучитися до збору безпосередньо можна, якщо задонатити на картки:

Моно: 5375 4115 0628 4079 (Віталій Косач)

Приват: 5168 7450 2229 0750 (Дмитрук Людмила Ігорівна)

PayPal: ludakurys@gmail.com

 

Як повідомлялося, авторський примірник «Кайдашевої сім’ї» продали на благодійному аукціону для ЗСУ за 35 тис. грн.

 

Читайте також: Буктьюб по-українськи: ще 10 і 1 книжковий відеоблогер