ілюстрації

Українська ілюстраторка здобула перемогу престижної премії World Illustration Awards 2022

03.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Робота української ілюстраторки Тетяни Якунової перемогла в номінації “Exploration” (Дослідження) престижної премії для ілюстраторів World Illustration Awards 2022. Про це ілюстраторка повідомила у фейсбуці.

«Втішена, щаслива та вражена, що мій проєкт Ordinary Despair став переможцем у категорії Professional Exploration Award. Найбільша подяка суддям та команді премії й Британській асоціації ілюстраторів», — зазначила вона.

 

Набір посуду ручної роботи “Ordinary Despair” розповідає про емоції періоду пандемії. Він присвячений боротьбі з загостренням депресії під час локдавну. 

«Коли ти замкнений вдома і практично нікуди не виходиш, свідками твоїх переживань стають здебільшого побутові предмети навколо. Саме так народилася ідея створити цей проєкт, набір посуду, що став свідком депресії. Кераміка як матеріал дуже підходить темі, адже є загартованим, але одночасно крихким носієм. Всі об’єкти створені і розписані вручну», — розповіла ілюстраторка.

 

Премію World Illustration Awards заснувала AOI (Британська асоціація ілюстраторів). Подавати свої роботи можуть як відомі, так і молоді ілюстратори.

 

Нагадаємо, роботи Тані Якунової вже потрапляли до коротких і довгих списків цієї премії у 2021 і 2020. До довгого списку 2022 року потрапили роботи 4 українських ілюстраторів.