укрпошта

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

27.06.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 

Загальний тираж марки 3 млн. Її можна буде купити у поштових відділеннях або онлайн-магазинах. До неї також випустили художній конверт та листівку. Крім того, заплановано продаж тематичного товару із зображенням марок.

 

«Вона уособлює непохитність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи неможливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку», зауважили в компанії.

Крім того, діятимуть обмеження на кількість придбання марки: один клієнт зможе замовити не більше двох аркушів, п’яти конвертів, п’яти листівок.

 

Погашення штемпелями «Перший день» відбудуться 28 червня у Києві та Гостомелі, а спецпогашення «Українська мрія» у всіх філіях «Укрпошти». Як і минулого разу, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.

 

Основою ескізів поштової марки «Українська мрія», конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області.

 

Нагадаємо, що раніше вже вийшло дві поштові марки: «Русский военный корабль, иди нах#й» та «Русскій воєнний корабль .. ВСЬО». 

 

Як відомо, найвідомішу в Україні марку продали на благодійному аукціоні за 5 мільйонів гривень.