Іспанія

Українські видавці беруть участь у ярмарку дитячої книги Іспанії

07.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські видавці, учасники професійної програми Книжкового Арсеналу «Література на експорт», візьмуть участь у ярмарку видавців фестивалю дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC. Про це повідомили на сайті Книжкового Арсеналу.

11 українських видавництв, які візьмуть участь в ярмарку, — це #книголав, «Vivat», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Видавництво Старого Лева» «Каламар», «Крокус», «Маміно», «Портал», «Ранок», «Час майстрів» та «Чорні вівці».

 

Видавці візьмуть участь через доступ до онлайн-платформи фестивалю, а одне з видавництв відвідає ярмарок. 

 

Доступ до онлайн-платформи дасть їм змогу організувати B2B -переговори з видавцями та ілюстраторами з Іспанії та видавцями з інших країн, а також презентувати свої видавництва та каталоги прав.

 

«Від імені FLIC ми хочемо підтримати всю команду Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» і започаткувати ті напрямки співпраці, які в цей тривожний час підсилять голос і видимість у світі української літературної культури. У такий спосіб ми бажаємо дати початок майбутній співпраці, що сприятиме популяризації української літератури для дітей і підлітків, і навпаки», — розповіла Магалі Хомс, директорка фестивалю FLIC.

 

Крім того, всі учасники ярмарку видавців Фестивалю дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC познайомляться з діяльністю Книжкового Арсеналу та професійною програмою «Література на експорт», де зможуть дізнатися про український книжковий ринок.

 

«Для Книжкового Арсеналу ця співпраця — продовження вектора, заданого програмою «Література на експорт». Ми радіємо цій можливості представити укрдитліт міжнародній спільноті на такому креативному та відомому майданчику. Співпраця між Книжковим Арсеналом та FLIC починається в складний рік, але тим цінніші ці наші нові партнерські зв’язки, тим сміливіше думаємо про перспективні спільні проєкти в майбутньому», — зазначила Юлія Козловець, координаторка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

 

«Міжнародний фестиваль для дітей та молоді FLIC – неймовірно креативний та пасіонарний проєкт, який залучає дітей та молодь до літератури у різних її проявах. А партнерство між фестивалем «Книжковий Арсенал» та Фестивалем FLIC – спосіб збагати досвід кожного з фестивалів та познайомити літературні та книжкові спільноти наших країн. Сподіваємося, що представники України, учасники ярмарку видавців, сповна скористаються набутим у програмі «Література на експорт» навичками та порадами щодо роботи з іноземними видавцями, презентації каталогів та пітчингу книжок. І, як результат, отримаємо встановлені партнерства та підписані угоди з продажу та купівлі прав на книжки і, зокрема, презентуємо українську культуру в Іспанії через нашу дитячу літературу», — розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо Оксана Карп’юк, менеджерка програм професійного розвитку в «Книжковому Арсеналі».

 

 

Фестиваль дитячої та юнацької літератури і мистецтв FLIC — проєкт, спрямований на популяризацію читання та формування літературного смаку. Протягом понад 10 років досліджує та практикує різноманітні способи сприйняття літератури, залучаючи до цього всіх, хто супроводжує дітей та молодь на шляху літературних відкриттів. Організатор фестивалю — некомерційна організація Tantàgora.

 

Нагадаємо, у 2022 році програма «Література на експорт», що має на меті допомогти українським видавцям продавати права на свої книжки за кордоном, отримала продовження.

 

Переглянути матеріали програми можна на сайті Читомо.

 

Чільне фото: festivalfinder.eu