фотобуки

Українську фотокнигу включили до переліку улюблених у Нідерландах

14.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Авторитетне нідерландське онлайн медіа про сучасну фотографію LensCulture, що має аудиторію понад 3 мільйони читачів, включило українську книжку «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія» до переліку найулюбленіших видань 2022 року. Про що йдеться на сайті цього ЗМІ.

 

LensCulture опублікував добірку видань, який сформували 38 кураторів, редакторів, митців та експертів з фотографії. Медіа зазначає, що цей перелік не визначає найкращих, а подає «дивовижно різноманітний список рекомендацій».

 

 

Редакція LensCulture вважає, що фотокниги відкривають нові світи та різні способи бачення творчості фотографів та й «самі можуть бути переконливими об’єктами мистецтва».

 

Фото: Марія Горшкова з книжки «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія»

 

Книжка «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія» вийшла цього року у видавництві РОДОВІД. Її упорядниками стали фотографи Сергій Мельниченко та Катерина Лесів. Видання репрезентує роботи представників «Молодої Миколаївської Фотографії», яку 2018 року заснував Мельниченко. До фотокниги увійшли роботи 60 авторів, а також мистецькі діалоги.

 

Фото: Олена Лемберська з книжки «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія»

 

LensCulture існує 15 років. За цей час медіа згуртувало навколо себе аудиторію у понад 3 мільйони фотографів і поціновувачів фотографії з понад 160 країн. Також LensCulture організовує виставки та профільні фестивалі.

 

Фото: Ксенія Петровська з книжки «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія»

 

Фото: Лада Саловйова з книжки «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія»

 

Фото: Артем Гумілевський з книжки «MYPH/Молода Миколаївська Фотографія»

 

Нагадаємо, 2 українські фотобуки увійшли до шортлиста премії Photo–Aperture PhotoBook Awards

 

Читайте також: Фото захисника «Азовсталі» «Ореста» посіли перше місце на міжнародному фотоконкурсі