комікс

Український комікс став фіналістом американської книжкової Премії Бенджаміна Франкліна

07.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Комікс “PEREMOHA: Victory for Ukraine” став фіналістом Премії Бенджаміна Франкліна у номінації «Графічний роман». Про це йдеться на офіційній сторінці відзнаки.

 

“PEREMOHA: Victory for Ukraine” є перекладом англійською української комікс-збірки «Шлях до Перемоги» видавництва The Will Production та продюсерської компанії Art Nation.

Мальопис складається з 9 графічних новел, кожна з них створена в авторському стилі і жанрі. Серед авторів коміксу: Олександр Корешков, Катерина Кошелева, Євгеній Тончилов, Володимир Поворозник, Олег Окунєв, Ігор Курілін, Максим Богдановський, Богдана Вітковська, Назар Понік, Кирил Малов, Олексій Бондаренко.

 

Як фіналіст Премії Бенджаміна Франкліна “PEREMOHA: Victory for Ukraine” буде нагороджений спеціальною медаллю на урочистій церемонії, що відбудеться 5 травня в Каліфорнії.

 

Премія Бенджаміна Франкліна, заснована Незалежної асоціації книговидавців США (IBPA) 1985 року, вважається однією з найвищих американських національних нагород у незалежній видавничій діяльності. Її переможці визначаються за допомогою понад 160 професіоналів сфери книговидання, включаючи бібліотекарів, власників книжкових магазинів, рецензентів, дизайнерів, рекламних менеджерів і редакторів.

 

Нагадуємо, у Литві вийшов комікс про героїзм українців під час війни

 

Читайте також: Шлях до Перемоги: чому ми потребуємо власної героїки