* ESC - закрити вікно пошуку
премія
Український центр Gedankendach отримав премію Німецького форуму східноєвропейської культури
03.05.2023Український Центр Gedankendach отримав премію в галузі культури імені Ґеорґа Дегіо-2023, яку присуджує Німецький форум східноєвропейської культури. Про це повідомляється на сайті центру.
Німецький форум східноєвропейської культури вже одинадцятий раз присуджує премію у галузі культури імені Ґеорґа Дегіо. Вона поділяється на головну премію в розмірі 7000 євро та заохочувальну в розмірі 3000 євро.
Журі в складі семи осіб обрало лавреатом головної премії Центр Gedankendach, зазначивши, що «визначні мистецькі й культурні проєкти Центру Gedankendach є важливою платформою для збереження та поширення німецькомовної культурної спадщини».
Також у Німецькому форумі східноєвропейської культури зауважили, що «поєднання висококваліфікованої роботи культурного посередництва з активною соціальною діяльністю переконало журі обрати з-поміж великої кількості гідних премії номінантів саме Центр Gedankendach».
Нагородження відбудеться 5 жовтня 2023 року в Берліні.
Премія імені Ґеорґа Дегіо фінансується Уповноваженою Федерального уряду з питань культури та медій та відзначає особистостей чи ініціативи, які мають особливі заслуги за збереження традицій і взаємодій німецької культури та історії в Східній Європі, орієнтуючись при цьому на майбутнє та формуючи діалог, заснований на партнерстві.
Центр Gedankendach заснований восени 2009 року при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. До його основних завдань належать ініціювання, організація, підтримка культурно-мистецьких та освітніх проєктів, співпраця з мисткинями та митцями, експертами та експертками в освіті з німецькомовних країн, демонстрація та впровадження німецького досвіду в сфері культури та науки в Україні й презентація досвіду локальних мисткинь та митців, експертів та експерток, а також молоді в Німеччині.
Нагадуємо, Німецько-українська перекладацька майстерня ViceVersa приймає заявки на участь
Читайте також: Вивчення історії чи підтримка екстремізму? Як світові бібліотеки фондують пропаганду
Чільне фото: c4u.org.ua
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості