єПідтримка

Українці витратили 1,3 млрд грн із програми «єПідтримка»

17.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Вакциновані громадяни України витратили понад 1,3 млрд грн в межах президентської програми «єПідтримка». Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

 

«Станом на 15 січня 8,2 млн українців відкрили картки в банках. Сім млн людей подали заявки в Дії на отримання 1000 грн», — зазначив прем’єр. 

 

Зараз, як і на початку виплат, найохочіше купують книжки, квитки в кінотеатри та залізничні квитки. Відомо, що з другої половини січня програму розширять — старші за 60 років українці матимуть змогу витратити кошти на придбання ліків. 

 

Нагадаємо, за перші два тижні роботи програми українці витратили на книжки 250 млн грн. За програмою 1000 грн можуть отримати всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Ці кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, а витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал компанії). Ця програма триватиме рік — до 18 грудня 2022 року.

 

Раніше повідомлялося, що після того, як стартувала можливість використати кошти у межах програми «єПідтримка» (з 19-го грудня цього року), українські видавці стали заохочувати витрачати так звану «ковідну тисячу» саме у них. Це спричинило до зростання продажів у видавничій сфері втричі.

 

Читайте також: єПідтримка: де вигідно витратити 1000 грн на книжки та з якими знижками