єПідтримка

Українці витратили мільярд гривень на книжки в межах програми «єПідтримка»

15.02.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Менш ніж за два місяці із запровадження програми «єПідтримка» українці витратили 1 млрд гривень на придбання книжок. Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

 

На сьогодні програмою «єПідтримка» скористалися вже понад 8,6 мільйона громадян України. Також у міністерстві зазначили, що з початку запуску програми на картки єПідтримки перерахували 8,6 мільярда гривень, а 3 мільярди з цих коштів вже витратили.

 

Одна третя з цих 3 мільярдів припала на придбання книжок. «Це суттєва підтримка для видавничого бізнесу», — зазначили в повідомленні.

 

Крім цього, за даними міністерства, 658 мільйонів гривень витратили на кінотеатри, а 341 мільйон гривень — на театри, концерти та розважальні послуги.

 

Відомо, що з 14 лютого громадяни віком від 60 років можуть витрачати кошти з «єПідтримки» на оплату послуг ЖКГ. Крім цього, з 14 березня, люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані кошти на соціальні потреби, зокрема на ліки та комунальні платежі.

 

Також з 14 березня всі українці, які зробили бустерне щеплення від COVID-19, зможуть отримати додаткові 500 гривень.

 

Нагадаємо, станом на початок лютого на книжки українці витратили 885 млн грн.

 

Читайте також про те, де вигідно витратити 1000 грн на книжки і з якими знижками та про те, як «єПідтримка» змінила обсягів продажів у книгарнях.