єПідтримка

Зеленський дає ще 500 грн на книжки за бустерні дози

25.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Громадяни України, які отримали «бустерну» дозу вакцини проти Covid-19, отримають 500 гривень, повідомив у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

 

«Є чітке розуміння, що імунітет зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія «бустеризації» вже стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн. Бустеризація — це третя, бустерна, доза вакцини, і в рамках програми «єПідтримка» буде додано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю, бустерну дозу вакцини», – сказав він. Також Зеленський зазначив, що вакцинація довела свою ефективність та безальтернативність. 

 

Відомо, що найближчим часом програма також пошириться на всіх громадян України віком 14-18 років. «Окрім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі тощо – вони зможуть витратити гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги», – зазначив Зеленський.

 

Відучора люди, старші за 60 років, можуть використовувати тисячу гривень з програми «єПідтримка» на купівлю ліків. Також Зеленський повідомив, що з лютого вони зможуть витратити ці кошти також і на оплату комунальних послуг.

 

Нагадаємо, станом на 17 січня українці витратили 1,3 млрд грн із програми «єПідтримка».

 

Читайте також про те, де вигідно витратити 1000 грн на книжки і з якими знижками та про те, як «єПідтримка» змінила обсягів продажів у книгарнях.