Держкомтелерадіо

Уряд погодив запровадження санкцій до антиукраїнських видавництв РФ

20.09.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Уряд затвердив пропозиції Держкомтелерадіо щодо застосування економічних та інших санкцій до російських видавництв, що систематично продукують і поширюють продукцію антиукраїнського змісту. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Проект розпорядження розроблено Держкомтелерадіо за дорученням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка. Він має винести питання щодо застосування санкцій на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

 

Санкції стосуватимуться російських видавництв, в діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту посідає помітне місце і носить систематичний характер.

 

Також у повідомленні зазначається, що протягом останніх трьох років Держкомтелерадіо здійснює постійний моніторинг сфери книгорозповсюдження з метою виявлення друкованої продукції, зміст якої суперечить українському законодавству. За результатами моніторингу складено Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований «на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини».

 

Станом на 15 серпня до Переліку внесено 167 видань, випущених 35 російськими видавництвами.

 

Нещодавно ми повідомляли, що Держкомтелерадіо пропонує застосувати санкції до російських видавців, які поширюють видання антиукраїнського змісту.

 

Раніше повідомлялося, що державний комітет телебачення і радіомовлення оштрафував ще двох підприємців, які продавали книжки з Російської Федерації без дозвільних документів. 

 

Як відомо, що у Києві оштрафували підприємця за незаконно ввезені російські книжки