підручники

Уряд США профінансує друк 3 мільйонів підручників для школярів України

25.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділить кошти на друк підручників для учнів молодших класів шкіл України. Про це повідомив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван на сайті Білого Дому.

Саллівана стверджує, що завдяки фінансуванню USAID підручники можна буде надрукувати до початку навчального року й доправити у 12 тисяч українських шкіл.

 

Радник також додав, що ці заходи спрямовані на підтримку українського книговидання, яке постраждало зокрема після атаки на друкарню «Фактор-Друк» у Харкові, що була однією з найбільших у Європі.

 

«Харківські друкарні продукували вагомий відсоток всіх книжок України, у тому числі й підручники для українських дітей. Атакувавши ці друкарні, росія ударила по українській системі освіти. Ми не дозволимо росії досягти успіху», – наголосив Салліван.

 

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. До основних напрямів роботи Агентства входять підтримка торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров’я, екстрена гуманітарна допомога, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримка демократії в понад 100 країнах світу.

 

Як повідомлялося, внаслідок російського масованого ракетного удару по Основʼянському району Харкова пошкодили друкарню Factor druk видавництва Vivat, загинуло 7 людей.

 

Згодом власник групи компаній «Фактор» Сергій Політучий припустив, що Поліграфічний ринок України після ракетного удару росії по друкарні може скоротитися на 40%, адже у ній видавали книжки для понад 30 видавництв.