Видавництво

В Україні з’явилося нове дитяче видавництво

01.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні заснували нове видавництво – «Крокус», яке публікуватиме українські та європейські книжки для дітей. Про це повідомила засновниця видавництва Наргіс Гафурова.

 

До цього вона очолювала редакцію видавництва «Читаріум», де ініціювала унікальні українські серії та переклади багатьох світових зірок дитячої літератури.

 

Серед них: «Вафельне серце» та «Воротар і море» Марії Парр, «Булькало» Руне Белсвіка, «Хранитель» Лоїс Лоурі, «Шпулька, Пташка і я» Еллен Карлсон, «Моє щасливе життя» Русе Лагеркранц, картонки для малят від провідних українських ілюстраторів та чимало інших книжок.

В ексклюзивному коментарі Читомо Наргіс розповіла, що тепер цих авторів представлятиме «Крокус». За її словами, видавництво активно готується до Книжкового Арсеналу і обіцяє порадувати читачів цікавими новинками.

 

Зокрема, уже найближчим часом у «Крокусі» вийде друком серія пізнавальних книжок «Цікава Україна», поезія Галини Кирпи та ін.

 

Видавництво базуватиметься у Харкові. Логотип «Крокуса» створив Олександр Шатохін.

 

Водночас на своєму Telegram-каналі генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький повідомив, що відтепер «Читаріум» стане базовим магазином «Фоліо» у Харкові, який представлятиме весь асортимент цього видавництва.

 

Нагадаємо, що нещодавно в Україні з’явилося перше спеціалізоване видавництво аудіокнижок – АБУК.