фестиваль

В Україні започаткували новий книжковий артфестиваль

10.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

ТОВ «Мистецтво» під патронатом Держкомтелерадіо заснувало Київський міжнародний книжковий артфестиваль KYIV BOOK ART FEST (Kyiv BAF). Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

 

Фестиваль планують провести 11-13 грудня 2020 року. Місцем проведення стане Міжнародний центр культури і мистецтв (м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні, 1).

 

Наразі оргкомітет активно напрацьовує програму фестивалю і шукає партнерів з креативними ідеями та спонсорів.

 

«Це буде культурна подія, заснована не на векторах розвитку виробників культурного продукту – книжки, музики, творів мистецтва, а на потребах його споживачів, читачів та глядачів усіх вікових груп. Кожен відвідувач нашого заходу зможе знайти те, що його цікавить», – запевнив голова оргкомітету КМКАФ, директор ТОВ «Мистецтво» Сергій Поночовний.

 

Зокрема, крім традиційних для книжкових виставок презентацій видавництв та літературних читань, заплановано музичні вітання українських гуртів-літераторів та фен-покази українських дизайнерів. Під час фестивалю відбудуться урочиcті церемонії оголошення переможців літературного конкурсу «Книга року BBC» та святкування 20-ої річниці літературного конкурсу «Коронація слова».

 

Окрема програма заходів буде розрахована на дітей та молодь. Стати партнером фестивалю та провести низку заходів вже погодилася Мала академія наук України.

 

Крім Держкомтелерадіо, проведенню Київського міжнародного книжкового арт-фестивалю сприятимуть Департамент культури КМДА, Український інститут книги, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Національна спілка письменників України, Українська бібліотечна асоціація, Український союз промисловців і підприємців, Торгово-промислова палата України, Асоціація малих міст України, Українська Асоціація зовнішньої політики та Французький Інститут в Україні, медіа та соціально-відповідальні корпорації.

 

Долучитися до підготовки та організації фестивалю можуть всі видавці і громадські формування.

 

Нагадаємо, що онлайнподії цьогорічного Book Forum набрали майже 200 тисяч переглядів.

 

Читайте також про 10 найгучніших подій Book Forum 2020.