Календар подій

72 години на Подолі

24.10

Київ

16:00 Goethe-Institut Ukraine, вул. Волоська, 12/4

Відбудеться медіа-марафон «72 години на Подолі»

Хочеш за 72 години максимально зануритись у онлайн-журналістику? Тоді приєднуйся до нашого медіа-марафону «72 години на Подолі».

На марафоні 5 досвічених міжнародних тренерів розкажуть:

  • пошук інформації та журналістькі тексти для онлайн-публікацій;
  • фотографія/ створення та обробка зображень на смартфонах;
  • відеозйомки для інтернету;
  • SMM та цифровий сторітелінґ;
  • блогінґ

 

Окрім теоретичних блоків під керівництвом тренерів буде велика кількість практичних завдань. В маленьких редакційних групах  шукатимуть нові погляди на «старі» історії Подолу — за допомоги тексту, фото та відео. У  неділю ввечері результати роботи редакцій презентують на літературно-видавничому проекті «Читомо».

Умови для подачі заявки на участь:

  • мати активну позицію в громадьскій організації;
  • мати базові знання у журналістиці та роботі з громадськістю;
  • найважливіше: бути присутнім під час всього марафону.

 

Строки — 24 жовтня -27 жовтня:

  • четвер, 24.10.2019: 16.00 – 23.59
  • п‘ятниця, 25.10.2019: 09.00 – 23.59
  • субота, 26.10.2019: 09.00 – 23.59
  • неділя, 27.10.2019: 09.00 – 19.00

 

Організаційна інформація:

  • Робочі мови: українська, російська, англійська, німецька;
  • участь безкоштовна.
  • для учасників не з Києва є можливим покриття дорожніх витрат та проживання.

 

Кінець подачі заявок — 11.10.2019

Тренери

  • Ульріке Бутмалу — тренерка з медіа

Ульріке Бутмалу— журналістка і тренер з медіа. В центрі її уваги — Східна Європа, Південний Кавказ та Центральна Азія. Як журналіст, вона пише для різних газет, онлайн-порталів та радіостанцій у Німеччині та працює для IDEM (Інститут демократії, медіа та культурного обміну), де вона пропонує воркшопи з питань медіа грамотності, написання матеріалів щодо конфліктних питань, журналістики баз даних, економічних питань, проблем меншини та соціальної сфери, та проведить семінари з теорії та практики якісної журналістики, політичного спілкування та зв’язків з громадськістю для неурядових організацій.

 

  • Євгеній Дубнов — тренер з відео, мобільного створення репортажів, відеомонтажу

Євгеній Дубнов (Бонн/Німеччина) — оператор та монтажер. Працює у сфері відео та створення відеопродукції, на чому він спеціалізувався під час навчання в вищій школі в Дортмунді.З камерою та за монтажним столом працював в тому числі для Deutsche Welle, den WDR, das ZDF та die Rheinklang Tonstudios GmbH. Він створює документальні фільми, рекламні ролики, репортажі та відео для інтернету. В центрі уваги під час навчання – підготовка та створення успішного відео, особливості створення мобільного репортажу та передача Tricks при зйомці мобільними пристроями.Він навчає драматургії та постпродукції, технічним навикам експорту та онлайн викладення відеоматеріалів.

 

  • Романія Горбач — тренер з журналістського письма, медійної етики, досліджень критики тексту, дописів в інтернет, онлайн-публікацій

Романія Горбач (Київ/Україна) — дипломована журналістка, працювала для різноманітних онлайн-видань, таких як «Gazeta.ua», медійного холдингу New Information, де вона також проводила розслідування та публікувалась в журналі «Країна» та в газеті «Газета по-українськи» . Для «Evolution Media Holding» вела портал новин «Київ». Зараз працює редактором газети «Деловая столица», відповідає як за написання власних текстів, так і за редагування та фінальну обробку текстів вільних авторів та співробітників редакції. Вона також є прес-секретарем Українського представника у Венеціанській комісії (Європейська комісія за Демократію через закон).

 

  • Маркус-Андреас Мор — тренер з фотографії, обробки зображень, дизайну, компонування

Маркус-Андреас МорМаркус-Андреас Мор (Галле / Німеччина) є дипломованим дизайнером, фотографом та фаховим медіа-педагогом. Він викладає медіа-освіту в Німеччині У 2006 році він був залучений до Першого центральноазіатського медіа семінаруу – проекту співпраці IFA та Deutschen Allgemeinen Zeitung для просування німецької мови та культури в Центральній Азії.Він регулярно проводить медійні семінари для волонтерів Федеральної спілки добровольців (BFD) питань біженців. Протягом останніх трьох років він ініціював та проводив медіа-семінари для соціально незахищених дітей та підлітків від імені Німецького Червоного Хреста.

 

  • Мар’яна Вербовська — тренер з MMS, SSM, онлайнових публікацій, маркетингу НДО, мультимедійного сторітелінгу

Мар’яна Вербовська (Львів / Україна) — одна з небагатьох журналістів в Україні, які пишуть про екологію. Вона вивчала журналістику і має багаторічний журналістський досвід в традиційних та онлайн-ЗМІ. Як тренер вона має досвід роботи з українськими та міжнародними учасниками, зокрема на тренінгах в Молдові та Україні для співробітників НДО щодо спілкування з медіа та маркетингом соціальних мереж (SMM), інтернет-маркетингу та інструментів соціальних медій.

 

Партнер: літературно-видавничий портал «Читомо».

 

За дружньої підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект