Календар подій

Відкрито прийом заявок на конкурс «Читання Молодого Міста. Комікс»

Офіс «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» запрошує молодих авторів й авторок коміксів взяти участь у другому етапі конкурсу «Читання Молодого Міста».

Результатом проєкту буде створення однойменного видання з творами різних форматів та тематик, серед яких на 20 сторінках будуть розміщені комікси. Учасники матимуть змогу працювати над своїми текстами спільно з представниками журі (Богдан Кордоба, Ярослав Світ та Олена Лісевич).

Вимоги до робіт

  • Сюжетний комікс із завершеною історією. Комікс не обов’язково має містити текст, але якщо міститиме, мова тексту — українська.
  • Обсяг роботи має містити до 4 аркушів формату А4, де, зокрема, має міститись візитівка автора (у вигляді QR-коду чи просто опису, чи будь-якому іншому вигляді).
  • Комікс може бути як кольоровим, так і чорнобілим.
  • До участі приймають лише оригінальні твори, створені спеціально для конкурсу або ж ніде не опубліковані раніше. Формат -.pdf. Роздільність — 300 dpi.
  • Тематика — місто. Не якесь конкретне, проте абстрактне місто і все про нього.

 

Прийом заявок триває до 15 липня 2020. Роботи потрібно відправляти на пошту young.city.readings@gmail.com з вказаною темою «Комікс». Також необідно зареєструватися за посиланням.

 

Читайте також: Триває конкурс коміксів «Оцифрована реальність»

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект