book pitch

Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch

30.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Усі чотири фіналісти здобули призи у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.

Книжці журналіста і публіциста Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» присудили приз від Книжкового Арсеналу — проморолик.  Роман Павла Матюші «Кокліко» отримав приз від Одеського Міжнародного Кінофестивалю — участь у професійній частині кінофестивалю для пошуку продюсера. Владислав Івченко і його книжка «Чемпіонський бій Мері Дяків» здобули script doctoring від продакшн-компанії Star Media. Анна Біленька за роман «Летіла в небі чорна птаха» отримає консультацію з презентації ідеї фільму від Star Media.

 

До складу журі Book Pitch увійшли: програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

 

Book Pitch − спільний проєкт 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».  Його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

 

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Цього року 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде 14-21 серпня і буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. На глядачів чекатимуть ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події та заходи в межах традиційної професійної секції Film Industry Office.

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається щороку з 2011 і проводиться Мистецьким арсеналом в стінах його історичної будівлі. Це одна з найбільших інтелектуальних подій України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

 

Нагадаємо, у фінал цьогорічного проєкту увійшли чотири книжки. Минулого року в ньому перемогла книжка Гаськи Шиян «За спиною».

 

Читайте також: Станіслав Асєєв: «Ізоляція» – сучасний концтабір, фінансований Росією