book pitch

До фіналу другого пітчингу Book Pitch увійшли чотири книжки

16.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Експерти обрали українські книжки для майбутніх екранізацій. Про це повідомила пресслужба Книжкового Арсеналу.

Експерти другого книжкового пітчингу Book Pitch визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації. На участь у пітчингу подали 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Серед них журі обрало фіналістів, а саме:

 

 

Для участі організатори добирали художні книжки, що можна адаптувати для екранізації (художній ігровий фільм), опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників. До складу журі пітчингу увійшли: програмний консультант та голова відбіркової комісії Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, головна редакторка The Ukrainians, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак, літературна критикиня, кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

 

Один із проєктів-фіналістів Book Pitch отримає приз від компанії StarMedia — професійний аналіз сценарію від досвідчених кінопрофесіоналів-практиків. Призом від Книжкового Арсеналу буде зйомка промоційного відео книжки, що поширюватимуть на інформаційних ресурсах фестивалю. А призом від ОМКФ — поїздка на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль.

 

Оголошення переможця другого книжкового пітчингу відбудеться 30 липня о 16:00 у Мистецькому арсеналі в Києві. Для участі передбачена обов’язкова реєстрація. Онлайн-форма для реєстрації доступна за посиланням.

 

Book Pitch − спільний проєкт 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».  Його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

 

Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Цього року 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль пройде 14-21 серпня і буде приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. На глядачів чекатимуть ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події та заходи в межах традиційної професійної секції Film Industry Office.

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається щороку з 2011 і проводиться Мистецьким арсеналом в стінах його історичної будівлі. Це одна з найбільших інтелектуальних подій України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

 

Нагадаємо, цього року конкурс відбувається вдруге. Минулого року в ньому перемогла книжка Гаськи Шиян «За спиною».