book pitch

Відомі переможці Book Pitch-2020, чиї книжки можуть екранізувати

03.10.2020
Письменниця Гаська Шиян з романом «За спиною» стала переможницею Book Pitch-2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Письменниця Гаська Шиян з романом «За спиною» стала переможницею Book Pitch-2020 – спільного проекту Одеського міжнародного кінофестивалю та Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

 

Ця книжка про жінку, чоловік якої пішов на війну, видана видавництвом «Фабула» 2019 року, вона здобула премію «Еспресо. Вибір читачів 2019». Тепер на твір чекає сркипт-докторинг, що наблизить книгу до екранізації.

 

Другу премію у цій секції отримав роман Тамари Горіха-Зерня під назвою «Доця» (читайте рецензію на Читомо на цю книжку). Книга 2019 року від видавництва «Білка» вже отримав низку премій: «Книга року ВВС», спеціальна премія Львівського книжкового фестивалю, «Найкращий роман року» за версією Черкаського книжкового фестивалю, спеціальна премія «Найкращий художній роман» рейтингу «Літакцент».

 

Book Pitch-2020 Андрій Любка

 

Book Pitch-2020 брати Капранови

Book Pitch-2020 Олена Захарченко

 

А тепер ще й матиме проморолик на інформаційних ресурсах «Книжкового Арсеналу» – як приз за перемогу.

 

Книжковий пітчинг Book Pitch проводився цього року вперше, його мета – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальшої екранізації.

 

Читайте також: «Від Кінга до Калитко – Держкіно профінансує 4 літературні екранізації» 

 

Як відомо, у фінал потрапило 8 книжок. 

 

Фіналістів Book Pitch обирали експерти: режисерка і сценаристка Марися Нікітюк, культуролог і літературознавець Олександр Михед, телеведуча і шеф-редакторка Ганна Жижа, кінопродюсер Володимир Яценко, сценаристка і режисерка Наталя Ворожбит та журналістка і літературознавиця Ірина Славінська.