PRESSZVANIE

Відомі переможці конкурсу для журналістів PRESSZVANIE

17.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журналістський конкурс PRESSZVANIE оголосив цьогорічних переможців, зокрема й у номінації «Видавнича справа і література». Церемонія нагородження відбулось в онлайн форматі. 

 

До шорт-листу премії увійшли 54 журналісти та редактори, серед яких 22 – посіли переможні місця. Голосування за найкращих тривало протягом двох місяців.

 

 

У номінації «Видавнича справа та література» перемогла Марина Мойніхан, позаштатна журналістка, з матеріалом «Медиаапокалипсис: как выглядят СМИ в новейших

антиутопиях».

Друге місце здобула позаштатна журналістка Юстина Добуш з матеріалом Сергій Жадан: «Мова, як шкіра, має постійно оновлюватись».
Номінація «Видавнича справа і література» запроваджена вперше і є єдиним відзначенням для журналістів, які спеціалізуються на цій тематиці.

 

У новій номінації «За внесок у розвиток журналістики» перемогла головна редакторка видання «Дзеркало тижня» Юлія Мостова. Наглядова рада конкурсу PRESSZVANIE визначила її як найбільш впливового професіонала для медіа ринку України.

 

 

PRESSZVANIE – щорічна премія для журналістів і редакторів, яка вручається за лідерство і професіоналізм. Премія заснована у 2005 році та проходить під егідою громадської організації «Пресзваніє Україна», мета якої – сприяти професійному розвитку журналістів в Україні, навчаючи і відзначаючи заслуги найвидатніших. Проєкт має два основні напрямки діяльності: конкурс та освітня платформа для журналістів.

 

 

Раніше повідомлялося, що оголосили короткий список номінантів на здобуття журналістської премії PRESSZVANIE.

 

 

Читайте також про фіналістів конкурсу професійної журналістики «Честь професії».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект