акція

Відомі польські актори прочитали на відео оповідання Сенцова

11.07.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Польські актори Александра Поплавська, Даніель Ольбрихські та Анджей Северин прочитали й записали на відео оповідання українського режисера та письменника Олега Сенцова «Собака». Про це повідомляє польське видання «Культура» на своїй сторінці у Facebook.

Оповідання Олега Сенцова «Собака», яке в російськомовному оригіналі можна прочитати в збірці «Олег Сенцов» видавництва «Laurus», переклала польською мовою Катажинв Хіміак. Англійський переклад здійснив доктор Уілем Блекер.

 

 

«Зараз ми згадуємо Сенцова в основному як про політичного в’язня. Але ми хочемо нагадати про те, що він митець, тож ми вирішили перекласти частину його оповідань польською та англійською мовами й поділитися ними з широкою аудиторією», — зазначає Женя Клімакін, ініціатор проекту.

 

Як відомо, незаконно засуджений в Росії режисер Олег Сенцов, 16-го травня оголосив голодування з вимогою до російської влади відпустити усіх незаконно утримуваних українців в російських тюрмах.

 

Раніше повідомлялося, що Олег Сенцов став першим лауреатом премії Ukrainian ID Award. 

 

Також повідомлялося, що в українському національному павільйоні на Каннському кінофестивалі представили збірку оповідань Олега Сенцова.