премія

Віртуальну версію Харківського літмузею номінували на Премію Веббі

06.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Онлайн платформа «Віртуальний ЛітМузей» Харківського літературного музею номінована на престижну Премію Веббі (The Webby Awards). Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці інституції.

 

Мобільний додаток «Віртуальний ЛітМузей», що виконує функцію виставкового простору онлайн та є копією проєкту реконструкції ЛітМузею, створеного архітектурним бюро Drozdov & Partners, увійшов до пʼятірки найкращих в світі в категорії «Apps, dApps та програмне забезпечення – мистецтво, культура та події» Премії Веббі.

 

Також фіналістами цієї категорії стали Portrait Play, додаток, що перетворює селфі на витвори мистецтва; Kaleido, інтерактивна платформа мистецьких видань; Smartify: A World of Art and Culture, Just For You, додаток для культурних подорожей; AR meets Graffiti – Eine Stadt Wird Bunt, додаток-путівник стінописами.

 

Переможця в категорії визначають експерти премії, але номінанти також змагаються на своєрідний приз глядацьких симпатій – Webby People’s Voice.

 

Харківський літмузей закликає долучитись до голосування за його додаток і підтримати представника України.

 

Премія Веббі (The Webby Awards) – відзнака, якою Міжнародна академія комп’ютерних мистецтв і наук щорічно, починаючи з 1996-го, нагороджує найкращі сайти, інтернет-рекламу, сервіси для смартфонів тощо.

 

Нагадаємо, у Харківському літмузеї оцифровують щоденник викраденого окупантами письменника Вакуленка

 

Читайте також: П’ятий Харків – підпільний літфестиваль для своїх