Vivat

Vivat друкує ще 15 тисяч книжок про Стуса

22.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Vivat додрукує 15 тисяч примірників книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Про це повідомила директорка та засновниця видавництва Юлія Орлова на своїй сторінці у Facebook.

«У нас і наших контрагентів були залишки книги, але після рішення суду вони були швидко розкуплені. У нас багато замовлень, ми поступово будемо їх виконувати, намагаємося якомога швидше», – повідомила Орлова.

 

Також вона зазначила, що замовлення на книжку надходять постійно, тому наразі у видавництві планують додрукувати 15100 примірників.

 

За словами видавчині, до цього часу загальний наклад книжки «Справа Василя Стуса» складав 19900 примірників.

 

Крім цього, видавництво ухвалило рішення перерахувати 5% від продажів книжок з нового накладу на проєкт «Історична Правда». Сума складе 200 тис. грн.

 

Нагадаємо, що Дарницький районний суд міста Києва заборонив розповсюдження книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» до усунення з неї інформації, що порушує право Медведчука на повагу до честі та гідності.

 

Після оголошення рішення суду, «Справу Василя Стуса» розкупили протягом години. Це сталося вже вдруге. У липні, на тлі суду, читачі так само розкупили тираж книжки, тож тепер видавництво вирішило додрукувати наклад, доки рішення суду не вступило в дію. Передзамовлення можна зробити на сайті видавництва Vivat або приватним повідомленням Вахтангу Кіпіані у Facebook.

 

Як відомо, Віктор Медведчук подав до суду позов з вимогою заборонити продаж книжки «Справа Василя Стуса» у серпні 2019 року. Перше засідання у цій справі відбулося у Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року.

 

Читайте також: «Я відмовляюсь від адвоката Медведчука»: що ховає в собі книжка про Стуса