Видавництво Старого Лева

ВСЛ припиняє співпрацю з Доржем Бату, а додруки не робитиме

09.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво Старого Лева припиняє співпрацю з Доржем Бату через неспроможність ним довести правдивість своєї біографії. Про це видавництво повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

Книжки авторства Доржа Бату не додруковуватимуть, а видання «Франческа. Повелителька траєкторій», «Франческа. Володарка офіцерського жетона», які є, промаркують як такі, в яких «Інформація про біографію автора не є достовірною».

 

«Друзі, ми до останнього очікували дуже простих і неспростовних доказів правдивості інформації, яку отримували від Доржа Бату. Причин сумніватися у правдивості його слів у нас не було. Тож попросивши Бату підтвердити місце його роботи, а саме “оператор корекцій траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США”, як це зазначено в анотації до його книжки, ми були впевнені, що отримаємо підтвердження», — зазначили у видавництві та додали, що не отримали доказів.

 

У відповідь на своїй фейсбук-сторінці Дорж Бату зазначив, що не працює держслужбовцем: «Я працював і працюю на умовах контракту на приватні компанії, які виконують замовлення державних органів. Ці приватні компанії не розголошують інформацію про своїх штатних працівників». Також письменник зазначив, що ніколи не робив заяв від імені жодної установи, з якою співпрацював.

 

Як наголосили у ВСЛ, ведення в оману та відсутність прямих відповідей суперечить цінностям видавництва та руйнує основи довіри, на яких ґрунтується його робота. 

 

«Для нас неймовірно прикра і болісна ця ситуація, адже мова йде про пʼять років співпраці та видання пʼяти книжок. Ми аналізуємо і робимо висновки, як саме убезпечити себе та наших читачів від подібних ситуацій. Ми дуже шкодуємо, що стали інструментом введення в оману вас, наших читачів, та загалом аудиторії. Просимо вибачення за це», — додали у видавництві.

 

Як повідомлялося, раніше Віктор Трегубов звинуватив Доржа Бату в фальсифікуванні своєї біографії.

 

Читайте також: Чим бентежилися у 2021-му: судні дні, Аваков і його слобожанська, шевченківські страсті