дерусифікація

Вулицю біля Протасового Яру в Києві перейменували на честь Ратушного

09.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Київська міська рада перейменувала вулицю Волгоградську в Солом’янському районі столиці на вулицю імені Романа Ратушного. Про це повідомили на сайті Київради.

 

«Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний, — майбутнє сильної й демократичної України», — написав міський голова Києва Віталій Кличко у Telegram.

 

Окрім Волгоградської, перейменували ще близько 40 вулиць, провулків і площ столиці, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. За повідомленням депутатки Київради Аліни Михайлової, перейменування вулиці Московської в центрі міста на вулицю Князів Острозьких відклали.

 

Роман Ратушний — громадський активіст, відомий боротьбою за збереження Протасового Яру в Києві, очільник ГО «Захистимо Протасів Яр», був активним учасником Революції Гідності. З початку повномасштабного вторгнення доєднався до лав ЗСУ.

 

Як повідомлялося, Роман Ратушний загинув 9 червня у складі 93 ОМБР «Холодний Яр»на Ізюмському напрямку під час виконання бойового завдання. 

 

Читайте також: Які нові вулиці на честь журналістів і громадських активістів з’являться у Києві

 

Фото: Катерина Ейхман/Facebook