Вуді Аллен

Видавці відмовляються друкувати мемуари Вуді Аллена через його погану славу

03.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Протягом минулого року четверо великих американських видавців відмовили відомому режисеру Вуді Аллену в публікації рукопису його мемуарів через контроверсійність постаті автора. Про це повідомляє видання The New York Times.

Представники чотирьох великих видавничих компаній розповіли, що наприкінці минулого року до них звертався агент Вуді Аллена з пропозицію публікації мемуарів режисера, але ті нічого не запропонували у відповідь через негативний публічний статус автора. Деякі видавці навіть відмовилися прочитати рукопис.

 

Також вони зазначають, що не чули про інші випадки, коли б їхні колеги по цеху погодилися на співпрацю з контроверсійним режисером, а якщо і погодились, то намагаються тримати це у цілковитій таємниці, адже фінансові та іміджеві ризики від подібної угоди все ще залишаються доволі високими.

 

Разом з тим коментатори побажали залишитися анонімними з етично-бізнесових міркувань.

 

Як відомо, легендарного американського кінорежисера і коміка Вуді Аллена звинуватила в сексуальних домаганнях прийомна дочка Ділан Ферроу. За словами дівчини Вуді Аллен домагався її, коли їй було всього 7 років. Через цей скандал Amazon Studios відмовилася від публічної демонстрації нової кінострічки режисера.

 

Вуді Аллен спростував звинувачення своєї прийомної дочки, заявивши, що «ніколи не чіплявся до неї». Аллен звинуватив Ферроу в цинічному використанні Голлівудського руху Time’s Up, щоби відновити її заяви про сексуальне насильство.

 

Нагадаємо, що минулого року книжка мемуарів «Становлення» (Becoming) колишньої першої леді США Мішель Обами за тиждень продажів очолила рейтинги найбільш продаваної дорослої літератури.