Вийшов новий роман Харукі Муракамі

16.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Японії вийшов перший за 6 років роман Харукі Муракамі «Місто та його непевні стіни» (街とその不確かな壁).

Книжка вийшла японською 13 квітня 2023 року у видавництві Shinchosha Publishing Co (新潮社). Електронна версія стала доступна рівно опівночі першого дня продажів.

 

«Я почав писати цю роботу на початку березня 2020 року, коли в Японії почав лікувати коронавірус. На її завершення у мене пішло майже три роки. Протягом всього часу я майже не виходив на вулицю і не їздив в далекі поїздки. У тому досить дивному та напруженому середовищі я продовжував щодня старанно писати цей роман. Як читач снів який читає старий сон у бібліотеці. Така ситуація може щось означати, а може й нічого. Але це має щось означати, я відчуваю це на власному досвіді», — зазначає Муракамі на сайті видавництва.

 

 

«Сімнадцятий та шістнадцятий літні вечори… Тихо віє вітер по гладі річки. Її тонкі пальці таємно розмовляють з моїми. Щось важливе, невимовне — високі мури й сторожові вежі, темрява бібліотеки, давні мрії й останки тебе. Де саме моє місце проживання? Двері в “історію”, яку Харукі Муракамі давно запечатав, тепер відчинені», — ідеться в анотації.

 

Роман має спільну назву з однойменним оповіданням Муракамі, яке було опубліковано у журналі Bungakukai у вересні 1980 року.

 

Купити роман можна за посиланням. Вартість — ¥2970 (816 грн).

 

Нагадаємо, 2022 року Харукі Муракамі провів спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну.

 

Читайте також: Магія, талант та наполегливість: творчі поради від Харукі Муракамі

 

Джерело: AFP

Чільне фото: PHILIP FONG/AFP