Календар подій

Виробники аудіоконтенту можуть безкоштовно виступити у Франкфурті – конкурс

Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив open call для виробників електронного контенту. Троє переможців отримають змогу безкоштовно організувати 30-хвилинний виступ в межах Frankfurt Audio.

Для того, щоб включити в розмову про електронний контент нових гравців, Франкфуртський книжковий ярмарок надасть трьом виробникам можливість безкоштовно виступити протягом 30 хвилин на сцені Frankfurt Audio в дні, коли ярмарок можуть відвідувати читачі (14-16 жовтня 2020 року).

 

Заявники можуть надсилати пропозиції міжнародних презентацій, панельних дискусій чи подібних форматів із цікавими спікерами. Захід може проводитись англійською чи німецькою мовами і буде записаний та опублікований як аудіофайл.

 

Подати заявку

 

Кінцевий термін подачі заявок – 31 травня 2020 року.

 

Frankfurt Audio – це міжнародний ринок аудіоконтенту, який вперше пройшов у межах Франкфуртського книжкового ярмарку в 2019 році. На сцені Frankfurt Audio відбулося понад 30 подій, загальною тривалістю 25 годин і за участі 76 спікерів. У 2020 році частиною програми стануть такі міжнародні гравці аудіоіндустрії, як Audible, Bookwire, Storytel та Zebralution.

 

Більше про Frankfurt Audio – тут.

 

Читайте також: Майже половину ліцензій українські видавці продають у Франкфурті ー УІК

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект