Книжковий Арсенал

«Життя на межі» — стала відома фокус-тема XII Книжкового Арсеналу

06.03.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кураторами фокус-теми XII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» обрали Тетяну Огаркову й Володимира Єрмоленка, а фокус-темою — «Життя на межі». Про це повідомили на сайті фестивалю.

«Тетяна Огаркова і Володимир Єрмоленко — люди великої праці. Їхній багатолітній подкаст про культуру для українських слухачів і кілька іншомовних подкастів про Україну для глобальної аудиторії — неоціненний внесок в українську суб’єктність», — зазначила генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська Люта.

 

«Життя на межі» — фокус-тема й основна метафора XII Книжкового Арсеналу, яку куратори розкривають у своєму есеї.

 

Кураторка Літературної програми Книжкового Арсеналу 2024 — радіоведуча, радіопродюсерка та письменниця Олена Гусейнова.

 

Під час Книжкового Арсеналу також відбудеться програма для/про дітей і підлітків. Її роботу куруватиме письменниця, журналістка, перекладачка, авторка книжок для дітей і підлітків Ольга Русіна.

 

Зі спеціальною програмою XII Книжковий Арсенал прийматиме Літературний фестиваль «П’ятий Харків». Ця програма буде організована у співпраці з Харківським Літературним Музеєм. Куруватиме програму літературний критик, літературознавець, лектор, куратор мистецьких проєктів Євгеній Стасіневич.

 

Спеціальну програму подій на цьогорічному Книжковому Арсеналі вдруге представить Український ПЕН.

 

Під кураторством Оксани Карп’юк відбудеться професійна програма, що стане майданчиком для галузевих дискусій, обміну досвідом і пошуку вдалих рішень.

 

Детальніше про події Книжкового Арсеналу можна дізнатися за посиланням.

 

Тетяна Огаркова — літературознавиця, журналістка та есеїстка (історія французької літератури, історії авангарду й теорії літератури). Докторка літературознавства (Університет Париж XII Валь де Марн), старша викладачка кафедри літературознавства Києво-Могилянської академії, членкиня ПЕН-Україна. Кураторка проєкту «Комунікація України за кордоном: інформація, аналіз, сторітелінг».

 

Володимир Єрмоленко — філософ, письменник та журналіст, президент ПЕН-Україна, доктор політичних досліджень (Франція), кандидат філософських наук, доцент Києво-Могилянської академії. Лауреат Премії імені Юрія Шевельова (2018), премій «Книжка року» у різних номінаціях (2018, 2015), Премії імені Петра Могили (2021). Тетяна Огаркова та Володимир Єрмоленко започаткували україномовний подкаст про культуру Kult: Podcast.

 

Як повідомлялося, з 30 травня по 2 червня триватиме дванадцятий літературний фестиваль «Книжковий Арсенал».

 

Читайте також: Поміж тривог. Книжковий Арсенал-2023

 

Чільне фото: сайт Книжкового Арсеналу.