КА

Коли відбудеться XII Книжковий Арсенал

06.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З 30 травня по 2 червня триватиме дванадцятий літературний фестиваль «Книжковий Арсенал». Про це повідомили на сайті Мистецького арсеналу. 

Фестиваль складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку, який буде проходити на першому поверсі Старого арсеналу.

 

За словами генеральної директорки Мистецького арсеналу Олесі Островської-Лютої, культура допомагає формувати міжнародну коаліцію на підтримку України, тож команда фестивалю прагне докласти максимум зусиль, щоб фестиваль відбувся у 2024 році і став середовищем для проговорення складних і важливих тем.

Фестиваль пропонуватиме секції «Арткнига», «Художня книга», «Нон-фікшн», «Література для дітей і підлітків», «Мальописи». Представляти й продавати книжки на ярмарку можуть як видавництва, так і книгарні.

 

Книжковий Арсенал оголосив приймання заявок на участь у ярмарку. Дедлайн — 29 лютого 2024 року.
Докладніше про умови участі читайте за посиланням. Подати заявку на участь у секції «Видавці». Подати заявку на участь у секції «Книгарні».

 

У фокусі Книжкового Арсеналу будуть книжки про війну, видані після 2014 року, видання створені ветеранами та учасниками війни, членами їхніх родин. Крім ярмарку на стендах видавців, вони будуть окремо представлені у просторі «Вітрина новинок», створеному у співпраці з Читомо.

 

У програмі цьогорічного Книжкового Арсеналу відбудуться події:

 

  • у межах фокус-теми фестивалю;
  • літературної програми;
  • програми для дітей та підлітків;
  • спеціальної програми від українського «PEN»;
  •  професійні події для видавців.

 

Зі спеціальною програмою Книжковий Арсенал прийматиме літературний фестиваль-гість «П’ятий Харків». Це буде програма у співпраці та за кураторства Харківського Літературного Музею. Лекції, дискусії, перформанси та поетичні читання пройдуть на п’яти сценах фестивалю.

 

Важливим голосом під час Книжкового Арсеналу також стануть виставкові мистецькі проєкти від сучасних митців.

 

Як відомо, 2023 року Книжковий Арсенал тривав з 22 до 25 червня в офлайн-форматі. Його відвідали 28 тисяч осіб.

 

Читайте також: Поміж тривог. Книжковий Арсенал-2023

 

Зображення: фейсбук Мистецького Арсеналу