Youtube

YouTube заблокував канал держдуми рф

09.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відеохостинг YouTube заблокував канал російського парламенту «Дума ТВ». Про це повідомляє  державна дума росії у Telegram. 

«На ньому було понад 145 тисяч підписників, а наші відео сумарно набрали понад 100 млн переглядів. Ми ділилися з вами ексклюзивними коментарями депутатів, трансляціями пленарних засідань і нашими програмами. Проте ми були до цього готові, тому дивіться нас на RuTube, а також ВКонтакті та Telegram», – йдеться в повідомленні.

 

В YouTube зазначили, що канал заблокували через порушення умов використання майданчика.

 

А російська федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій заявили, що чекають YouTube негайного відновлення доступ до каналу, заявивши, що блокування «перешкоджає поширенню інформації та вільному доступу до неї».

 

«Зважаючи на все, YouTube собі вирок підписав. Зберігайте контент, переносіть на російські платформи. І швидше», – також відреагувала на блокування речниця міністерства закордонних справ росії Марія Захарова. 

 

Як відомо, раніше YouTube почав блокувати всі державні медіа РФ в усьому світі. Також роскомнагляд звертався до компанії Google із закликом «негайно припинити» обмеження на платформі YouTube щодо російських ЗМІ. 

 

Крім цього, 30 країн Європи повністю або частково припинили транслювати російські пропагандистські канали.