Youtube

Роскомнагляд закликав Google не «піддавати цензурі» російські ЗМІ на YouTube

19.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Роскомнагляд звернувся до компанії Google LLC із закликом «негайно припинити» обмеження на платформі YouTube щодо російських ЗМІ. Про це йдеться у телеграм-каналі Роскомнагляду.

 

У повідомленні федерального органу цензури в рф зазначають, що YouTube став інструментом антиросійської інформаційної війни, оскільки «неодноразово піддавав цензурі легально зареєстровані канали російських ЗМІ та громадських діячів,  що повідомляють ключові моменти російської історії та орієнтовані на широку авдиторію».

 

Роскомнагляд зафіксував 54 випадки блокування YouTube російських каналів, серед яких «російські незалежні журналісти і ЗМІ з багатомільйонною авдиторією»: РБК, НТВ, ТНТ, РЕН ТВ, «Известия», «П’ятий канал», «Русское радио», «Царьград», «Первый канал», «Россия 1», Культура, Звезда, Росія 24, Супутник, РИА Новости, канал «Крим. Шлях на Батьківщину» тощо.

 

Роскомнагляд повідомив, що вже направив вимоги «припинити дискримінацію та забезпечити вільний доступ до інформації для всіх користувачів відеохостингу», але Google «їм не відповідає», тому орган цензури повторно закликає зняти обмеження з російських ЗМІ на платформі YouTube.

 

Також Роскомнагляд нагадав про «передбачені законодавством заходи технологічного впливу щодо інтернет-платформ».

 

Як відомо, YouTube почав блокувати всі державні медіа рф в усьому світі.

 

Нагадаємо, Генпрокуратура рф спрямувала запит до Роскомнагляду щодо блокування Instagram, а також попросила суд визнати компанію Meta «екстремістською організацією» та заборонити її діяльність у Росії. Також в росії заблокували або уповільнили TikTok, Facebook та Twitter. Натомість забороненого Instagram в росії запускають аналог «Россграм».

 

Чільне зображення: Роскомнадзор