соціальні мережі

YouTube почав блокувати всі державні медіа РФ в усьому світі

11.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відеохостингова компанія YouTube починає блокування каналів російських федеральних медіа в усьому світі. Про це повідомив прессекретар компанії Фаршад Шадлу у своєму Twitter. 

«Ми блокуємо канали YouTube, пов’язані з російськими державними ЗМІ, у всьому світі. Сьогодні ми почали блокувати канали RT і Sputnik на YouTube по всій Європі. З того часу, як Росія почала вторгнення в Україну, ми зосередилися на видаленні неприйнятного контенту та налагодження зв’язку людей із достовірними новинами та інформацією», — ідеться у повідомленні.

 

Блокування державних ЗМІ РФ пояснюють тим, що правила компанії забороняють викривляти та подавати у спотвореному вигляді інформацію про явні й задокументовані факти насильства з боку армії РФ в Україні.

 

«Наші правила спільноти забороняють заперечувати, мінімізувати або баналізувати добре задокументовані події насильства, і ми видаляємо вміст про вторгнення Росії в Україну, який порушує цю політику», — зазначив прессекретар.

 

Нагадаємо, в Росії через «екстремістську діяльність» заборонили Instagram. Крім того, в країні блокують доступ до TikTok, Facebook і Twitter. 

 

Крім того, як раніше повідомлялося,  Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури заблокував сайт телеканалу «Дождь», а рада директорів ліквідувала «Эхо Москвы» та сайт радіостанції. Також на вимогу Генпрокуратури до Реєстру заборонених сайтів у РФ також внесли українські видання «Гордон», «Корреспондент» та «Українська правда».