ілюстрації

З’явилися «фестивальні» постери про подію, яку ніхто ніколи не захоче у своєму місті

17.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Команда Publicis Ukraine створила серію постерів #StopSorrowland2022, щоб нагадати світові, що в Україні триває війна. Вперше вони з’явились на сторінці ukraine.ua в Instagram. 

Їх створили для цьогорічного сезону музичних фестивалів у світі. 

 

«На перший погляд, постери схожі на звичні плакати з анонсами музичних фестивалів. Та потім стає зрозуміло, що “лайн-ап” дуже відрізняється. Через музичну метафору команда показала, що війна — це “подія”, яку ніхто і ніколи не захоче у своєму місті. Адже у її “програмі” замість приємних мелодій та улюблених виконавців — тільки смерть, злочини, втрати та вимушені переселення. А замість хорошої різноманітної музики — повітряні тривоги та обстріли», — пишуть у команді проєкту. 

 

Він розрахований на авдиторію іноземців у містах та селах по усьому світові, для яких літо та осінь – пора музичних фестивалів та відпочинку. 

Ініціатива має на меті привернути їх увагу до війни, яка продовжується в Україні. На постерах розміщений QR-код, що веде на сайт ukraine.ua. Там є інформація про наслідки російської агресії, актуальну ситуацію в країні та можливості допомогти українцям у цій біді.

 

Завантажити постери можна за посиланням.

 

ukraine.ua — офіційний вебсайт України. Інформація на ньому підтверджена Міністерством закордонних справ України. 

 

Publicis Ukraine — креативна агенція, що входить до складу Publicis Groupe Ukrainе. 

 

Нагадаємо, що в Україні створена лімітована колекція пазлів у співпраці з 8-ма українськими ілюстраторами.

 

Як відомо, американське видання The New Yorker опублікувало ілюстрації Сергія Майдукова про «боротьбу за повітряний простір над українською столицею».