ілюстратори

Створили пазли з роботами українських ілюстраторів

14.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Створена лімітована колекція пазлів у співпраці з 8-ма українськими ілюстраторами. Про це йдеться на сайті бренду Frisson, який і запустив колекцію.

До кожного набору входить по 500 фігур.Також набори розділені за рівнем складності Casual та Hard. 

 

Крім того, компанія гарантує відновлення до 5 деталей у разі втрати чи пошкодження.

Андрій Ковтун та Вікторія Лайм

 

Марі Кінович

 

Юлія Твєрітіна

 

У коментарі DTF Magazine засновниця Frisson Ксенія Морозенко розповіла, що ще з моменту запуску бренду у 2020 році «хотілось підтримати локальних митців, тому команда вирішила знаходити цікавих художників та домовлятись про співпрацю».

 

Так, до однієї з колекцій увійшли пазли з роботами дуету художників WE BAD, ілюстраторки Марі Кінович, авторів одного з київських муралів Андрія Ковтуна та Вікторії Лайм, а також фотографа Олександра Анта. Спеціально для цієї співпраці митці створили ілюстрацію JUNGLE, яка показує — «джунглі Києва». 

 

Також до колекцій увійшла робота художника Володимира Манжоса — The Magus, створена 10 років тому.

 

Серед інших авторів, що створили власні принти для пазлів: ілюстраторка Юлія Тверітіна, яка візуалізувала перший день після перемоги України у війні, а також дизайнер BANDA Євген Величев та художниця Анастасія Шолік.

 

Купити пазли можна на сайті. 

 

Команда Frisson планує продовжувати співпрацю з українськими митцями. У наступну колекцію ввійдуть роботи молодих та поки маловідомих художників. Крім того, кожен охочий може подати власний принт для нової колекції — для цього потрібно надіслати заявку за контактами, вказаними на сайті.

 

Нагадаємо, що раніше опублікували газету The Information Front («Інформаційний фронт»), у якій зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України.

 

Як відомо, українська редакція щомісячного жіночого журналу про моду видає книжку «9 ½ років Vogue в Україні», в якій зібрали найзнаковіші знімки зі сторінок видання, що створені за цей час.

 

Джерело: DTF Magazine