василь шкляр

З’явився тизер до екранізації «Чорного ворона» Шкляра

01.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився перший тизер історичної драми «Чорний ворон» за мотивами історичного роману Василя Шкляра. Відео виклали на Youtube-каналі Державного агентства України з питань кіно.

 

Фільм режисера Тараса Ткаченка розповідає історію Івана, на прізвисько Ворон, який став учасником повстанського руху проти радянкської влади в Холодноярській республіці 1920-х років.

 

 

«Історія стрічки охоплює одну з найдраматичніших сторінок історії нашої країни, показує приклад нескореності та мужньої боротьби за волю та незалежність рідної землі. Це один із найбільш очікуваних у прокаті фільмів цього року, і я радий, що вже зовсім скоро картина дістанеться до широких екранів», —  зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 

Виробництвом фільму займається «ТЕТ-Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1». Стрічку покажуть у кінотеатрах вже цього року.

 

Як відомо, в основу роману Василя Шкляра «Залишенець. Чорний Ворон» покладено історичні документи, зокрема, з розсекречених архівів КДБ. Книжка стала бестселером і була позитивно оцінена критиками. Роман отримав кілька нагород. Василь Шкляр за нього був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, та відмовився її отримати в знак протесту проти перебування на посаді українофобського міністра освіти Дмитра Табачника.

 

Раніше ми повідомляли, що з’явився трейлер фільму про Стуса.