екранізація

З’явився тизер екранізації роману Роберта Гайнлайна «Двері до літа»

06.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережу виклали тизер японської екранізації фантастичного роману Роберта Гайнлайна «Двері до літа». Відео опублікували на офіційному Youtube-каналі видання Cinematoday.

Дія фільму «Двері до літа» (Natsu e no Tobira: Kimi no Iru Mirai) відбувається у 1995 році. Молодий учений Такакура працює над створенням робота і знаходиться на порозі нового революційного відкриття. Але героя зраджують його наречена і партнер по бізнесу, в результаті чого він залишається ні з чим. Вирішивши занурити себе в анабіоз до кращих часів, Такакура зрештою прокидається у 2025 році.

 

 

Режисером екранізації роману виступив Такахіро Мікі, який раніше зняв «Завтра я зустрічаюся з вчорашньою тобою», а також «Учитель!», «Любить – не любить», «Око фортуни», «Кричи в нікуди», «Маяк», «Соланін» і дилогію «Це були ми».

 

У головних ролях Кенто Ямадзакі («Божевільний самурай Мусасі», «Царство», «Друзі на один тиждень», «Твоя квітнева брехня», «Хека», дорами «Смертельний поцілунок» і «Хороший доктор»), Кая Кійохара («Сама яскравий спалах по всесвіту»,«Пісня про любов: Обіцянка», «Завтра я зустрічаюся з вчорашньою тобою», дорама «Підміна»), Наохіто Фудзікі (дорами «Хороший доктор», «Остання попелюшка» і «Крутий учитель Онидзука»).

 

Фільм має вийти в японський кінопрокат 19 лютого 2021 року.

 

Як відомо, оригінальний роман відомого американського фантаста Роберта Гайнлайна «Двері до літа» опублікований журналом The Magazine of Fantasy & Science Fiction у 1956-му році.

 

Раніше повідомлялося, що сенатори Республіканської партії США направили відкритий лист голові Netflix з проханням «серйозно переглянути рішення» про екранізацію фантастичної книжки «Проблема трьох тіл» китайського письменника Лю Цисіня,

 

Раніше повідомлялося, що у вільний доступ виклали серіал за мотивами роману Анатолія Дімарова «І будуть люди».