Джордж Орвелл

З’явився тизер гри за мотивами «Колгоспу Тварин» Джорджа Орвелла

19.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився тизер відеоігрової адаптації повісті Джорджа Орвелла «Колгоспу Тварин» (Animal Farm), яку розробляє компанія Nerial. Відео виклали на спеціальному Youtube-каналі, створеному для промоції гри.

Тизер презентували 17-го серпня — у цей день виповнилося 75 років від виходу оригінальної книжки.

 

 

У грі, яка присвячена співжиттю різних тварин у межах ферми, потрібно буде контролювати витрату ресурсів, захищати ферму й прагнути до того, щоби її мешканці залишалися щасливими. Також гравцю доведеться обирати, яких тварин підтримувати, а яких ні.

 

Копманія-розробник Nerial, яка відома грою Reigns, створюють адаптацію спільно з видавцем The Dairymen та спадкоємцями Орвелла.

 

Сценарну адаптацію написала Емілі Шорт, а Кейт Саксон стане режисеркою озвучення., яка раніше працювала з іграми по франшизах «Відьмак», Fable 3 та Alien: Isolation.

 

Animal Farm вийде восени 2020 року на мобільних пристроях та ПК.

 

Як відомо, «Колгосп тварин» (Animal Farm; в інших українських перекладах також: «Ферма «Рай для тварин», «Скотоферма», «Скотохутір», «Хутір тварин») — повість Джорджа Орвелла, написана у 1943—1944 роках і вперше видана 17 серпня 1945 року. Перший переклад книжки українською мовою вийшов ще у 1947-му році, пізніше книжку перевидавали українською ще декілька разів. Найновіший переклад вийшов 2015-го року у «Видавництві Жупанського».

 

Раніше повідомлялося, що журі премії Джорджа Орвелла оголосило довгі списки цьогорічних претендентів.