український інститут

Закордонне представництво Українського інституту відкриють і в Парижі

09.11.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Парижі відкриють друге закордонне представництво Українського інституту (УІ). Про це повідомляють на фейсбук-сторінці інституції.

Керівником представництва стане видавець і перекладач Іван Рябчій.

 

«Робота над створенням представництва Українського Інституту в такій стратегічно важливій для нашої держави країні, як Франція, велася ще з минулого року командою під орудою талановитої Ольги Сагайдак. Відкриття Представництва – повністю їх заслуга. Я ж матиму унікальну нагоду продовжити їхню роботу та розширити її», — розповів він у коментарі Читомо.

 

Окрім нього, команду представництва складають:

 

  • Ольга Пасько-Хофф, проєктна менеджерка;
  • Оксана Трипольська, менеджерка культурних проєктів;
  • Наталя Гузенко-Будьє, менеджерка з комунікацій.

 

 

За словами Рябчія, основна робота представництва вестиметься у напрямку відокремлення України від росії у свідомості французів, щоб «відірвати» українську культуру від російської й довести свою самобутність. «Крім того, важлива частина роботи Представництва Українського Інституту у Франції – це розширення вже існуючих та створення нових «мостів» руху співпраці українських і французьких митців в обидва боки», — додав він.

 

Як повідомлялося, перше закордонне представництво Українського інституту запрацювало в Берліні. Раніше Український інститут доєднався до Мережі національних культурних інститутів ЄС.

 

Чільне зображення: УІ