екранізація

Завершилася зйомка екранізації роману «Фелікс Австрія» Софії Андрухович

21.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Знімальна група фільму «Віддана», який створюється за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія», завершила роботу. Про це повідомляє прес-служба компанії Film.UA.

Повідомляється, що команда фільму витратила більш ніж рік на підготовчий етап до зйомок. Всього група мала 30 знімальних днів у Києві, Чернівцях, Білій Церкві та Ніжиловичах, спеціально побудовані декорації, 34 актори основного складу та більш ніж 500 акторів масових сцен.

 

Також зазначається, що фільм з’явиться у прокаті вже наступного року.

Як відомо, екранізацією роману займається режисерка Христина Сиволап.

 

«Фелікс Австрія» — другий роман Софії Андрухович, виданий 2014 року у «Видавництві Старого Лева». Авторка писала книжку протягом року.

 

За роман Андрухович отримала кілька нагород: Спеціальну відзнаку Форуму видавців-2014, премію «Книга року ВВС-2014», «ЛітАкцент року-2014», премію Фонду Лесі та Петра Ковалевих-2015 та Visegrad Eastern Partnership Literary Award-2016.

 

У 2016-му «Фелікс Австрію» переклали німецькою та видали в австрійському видавництві Residenz Verlag під назвою «Der Papierjunge» («Паперовий хлопчик»). Також роман видали у Польщі.

 

Раніше повідомлялося, що історична драма «Фелікс Австрія», яку створюють за мотивами однойменного роману Софії Андрухович, увійшла до п’ятірки фіналістів Міжнародного аудіовізуального тренінгу для повнометражних художніх фільмів.

 

Нагадаємо, що в липні проєкт екранізації роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» взяв участь у пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю.

 

Читайте також: Софія Андрухович: Назву книжки «Фелікс Австрія» мені «підказав» батько