еротика

«Золотий ліфон» назвав найсексуальніших українських митців

07.10.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Премія «Золотий ліфон» оголосила цьогорічних переможців фанатського голосування. Читомо подає рейтинг в авторській редакції організаторів конкурсу.

1. Сергій Жадан, письменник, музикант

«Коли ми говоримо «ідеальний чоловік», в нашій уяві постає він — Сергій Жадан.

 

Бо саме в ньому поєднується безліч людських рис, які можна віднести до категорії ідеальних. Це і надзвичайний письменницький талант, і доброта, почуття гумору і світлий розум. Це величезна любов до людей, вміння об’єднувати та поєднувати — не лише на папері — все найпрекрасніше, що є в нашому житті.

 

Здається, ще жоден український письменник не зумів так тонко і точно зрозуміти та відчути не лише жіночу душу, але й людську загалом. В його текстах стільки відвертості, ніжності, глибини, почуттів, краси та любові, що ніхто не залишиться байдужим. Сам він своєю безпосередньою присутністю випромінює таке море позитиву, харизми, сексуальності та людської теплоти, що можна ще дуже довго залишатися осяяним цим світлом.

 

Таким яскравим і золотим, як наш Золотий Ліфон, що абсолютно заслужено ми не кидаємо, а покірно кладемо до ніг єдиному і неповторному Сергієві Жадану».

2. Іван Семесюк, художник, письменник, музикант

«Ліфон, вишитий срібними нитками, кидаємо в напівголого, розтатуйованого конюшинками Івана Семесюка.

 

Іван, як український Вішну робе все — від грати на гармоніці до вишивати бандериків, поетично матюкається та декламує античних стоїків.

 

Наш герой, як справжній мужчина-загадка: ховає свою романтичну скромну натуру за темними окулярами й мило брутальними замашками.

 

Мужчина, що розтопить скептичніші, найхолодніші серця українських інтелігенток. Мужчина, заради якого дами готові влаштовувати «Рагнарок на цицьках».

 

Слухати його можна годинами. Так само годинами хочеться рахувати татуювання на його торсі.

 

Ми дуже сподіваємося, що Іван пристойно навчиться роздягатися на концертах і наступного року в нього полетить заслужений уже Золотий Ліфон».

3. Ахтем Сеітаблаєв, актор, режисер

«Ахтем Сеітаблаєв гіпнотизує. У цих очах — степовий вітер і вогонь. У його рисах — незламність та сила, за суворою усмішкою — справжня мужність. Той тип чоловічої краси, який робить їх подібними до скель. Але йому точно відома якась таємна магія, бо цей погляд заворожує — як сотні років до того заворожували українських дівчат його кримські предки. Опиняючись перед ним, враз почуваєшся Роксоланою, готовою добровільно піти у ясир. Талановитий актор і режисер. Такі грають коханців й героїв. Таким аплодують у Каннах. З такими повернемо Крим.

 

Третя сходинка. Бронзовий, як захід кримського сонця, ліфон».

4. Іван Леньо, музикант, лідер гурту Kozak System

«Звична майка на грудях, яка так рельєфно підкреслює накачані м’язи на грудях. Рельєфні м’язи. І очі… Очі!
Запальний і брутальний. Ніжний романтик. Від його голосу мліє серце, а звуки акордеону у його руках змушують танцювати без упину. І хочеться, щоб цей танок не закінчувався ніколи».

5. Юрій Андрухович, письменник

«Утирає носа молодняку на 5-й сходинці володар глибин української літератури — Юрій Андрухович.

 

Можна мати торс із кубиками, накачані сідниці та широкі плечі, але що може бути сексуальнішим за розумного чоловіка?

 

З ним хочеться випити не горілки, а хорошого сухого вина чи просто смачного чаю на кухні, й поговорити про життя. Точніше, просто слухати. ЯК він грає зі словами української мови. Наче вправний маестро з клавішами вишуканого інструменту. Озвучує їх пронаунсом, що заворожує й гіпнотизує. Цим голосом можна слухати дитячі казки перед сном, патріотичні промови, філософські трактати, й інтимні вірші у не застеленому ліжку.

 

Тонкий символізм у всьому, який проймає не лише тіло, а й душу. Його інтелігентність і якась вроджена мудрість пробуджують всі фібри жіночності.

 

З ним хочеться мати історію з готельного номера, яку нікому й ніколи не розповісти. Він точно буде каноном свого часу для майбутніх поколінь, а ми з вами пишатимемося, що він був у цьому рейтингу».

6. Олександр Положинський, музикант

«Як можна винести із коментарів шанувальниць, «Яркі і красіві жінки обирають Положинського». Чому? Та певно, тому, що і сам яркий і красівий!

 

Шалений драйв, запал, неймовірне уміння взаємодії з публікою. За понад 20 років на сцені Олександр не втратив популярності, продовжуючи збирати на виступах повні клуби різношерсних відвідувачів. Хтось слемився під «Покидьків», хтось ностальгійно зітхав, слухаючи «Понад хмарами». А хто дивися на його підкачане тіло, глибокі очі, і вже розстібав на собі ліфчик.

 

На початку року Олександр розбив наші серця, покинувши свої музичні проєкти. І ми вже майже в це повірили, а Положинський тим часом зібрав собі г̶а̶р̶е̶м̶ гурт із трьох чарівних дівчат і продовжує запаморочувати наші голови».

7. Тарас Цимбалюк, актор


«Коли хтось вам скаже, що в Україні бракує красивих чоловіків, то Тарас Цимбалюк — наша козирна карта, щоб побити цей наклеп. Заткне за пояс будь-якого голлівудського красеня.

 

Відкриття цієї весни та нашої премії, знаний як Карпо з Кайдашів.

 

Сказати, що гарячий — то не сказати майже нічого. Викликайте пожежників, шановні.

 

Суворий профіль, точені риси, вигин брови, який з однаковим успіхом спинить військо ворогів і ваше серце, та й перезапустить по-новому.

 

Тонкий стан та широка спина, обійми, в яких якщо опинитися, відчуєш себе не жінкою, а полум’ям.
Та що там казати, ви просто подивіться на нього: окремих премій варта кожна частина його тіла.

 

Але місце сьоме, а не перше, тож є простір до вдосконалення. Вуса, Тарасе, вуса — не твоє».

8. Лесь Подерв’янський, митець


«Пишучи цей пост, ми міцно задумалися — чим саме він приваблює жінок?

 

Фоточки голого торсу — ні.

 

Чутливі проникливі тексти? Ееем… Точно, ні))

 

Лесь Подерв’янський став тим самим бруталом, який зазіхнув на честь найпоряднішої дівчини на селі. Тим самим членом, що позбавив цноти українську літературу. Легалізував в літературних текстах слова «хуй» і «поєбаться». Більше того, закохав у ці тексти найвитонченіших панянок, бездоганно поєднуючи іронію та сміливість, гостроту і письменницьку майстерність.

 

Чуючи цей хрипкий баритон, навіть найчемнішими дівчаткам хочеться випити холодної горілки і відкрити у собі темні сторони.

 

Все був і лишається першим. А перших не забувають!».

9. Валерій Харчишин, музикант, лідер гурту «Друга Ріка»


«Його еротичне хрипіння у мікрофон прискорює серцебиття й викликає аритмію у поціновувачок українського року. Від його оргазмічних стогонів у піснях невільно прогинаються спини й стискаються м’язи. Скуйовджене волосся й глибокі очі — справжній секс.

 

Безпечний секс, бо ми дуже добре пам’ятаємо соціальну рекламу з його участю.

 

Хочеться танути в його руках.

 

І притулятися до грудей — мов до дверей у метро: з насолодою порушуючи правила.

 

Усе це про наш номер 9.

 

Валерій Харчишин увірвався до нашої премії, немов на сцену концерту «Друга Ріка»».

10. Павло Коробчук, письменник


«Відкриває десятку найгарячіших українських митців поет, письменник, барабанщик Павло Коробчук. Не дарма ж вся Волинь тримала кулаки за свого земляка.

 

Важко лишитися байдужою до пильного погляду його карих очей, до обрисів чуттєвої статури. І, звісно ж, до Павлової поезії — водночас такої фантастично-збудливої з одного боку, з іншого — близької та реалістичної.

 

А як же він розуміє демонів жіночих душ! Наприклад, у цьому вірші:

 

треба знати, кому дозволяти себе ґвалтувати
треба знати, з ким заводити таємні зв’язки у ліфті на останньому поверсі відданості
треба відчувати, коли з’являться покинуті будинки з деревами, пророслими з
паркету
двоє виходять із такого будинку вранці сповнені правди і мовчанки
й зігрітими під повним місяцем тілами».

 

«Цього року значно розширилася аудиторія голосування – конкурс отримав більше охоплення, відповідно. Минулоріч серед найзбудливіших українських митців були переважно музиканти. Але цього року акценти змістилися і, як бачимо, перевагу отримали письменники, долучилися актори кіно. Напевно, це вплив вимушеної самоізоляції.


Наймолодшому учаснику топ-10 найсексуальніших українських митців Тарасу Цимбалюку – 30 років. Найстарішому, Лесю Подерв’янському, 67. Отже багато жінок віддають свої голоси тим, хто змушує прискорюватися їх серцебиття вже багато років»
, – зазначила в ексклюзивному коментарі Читомо засновниця премії Анна Арінархова.

 

Нагадаємо, в Україні також вручають відзнаку за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної літератури «Золотий хрін». 2019 року її отримав Василь Слапчук за «Роман & Роман».