* ESC - закрити вікно пошуку
Британська Рада
Відомі учасники Міжнародної програми обміну для видавців
14.11.2019Британська Рада оголосила учасників першої Міжнародної програми обміну для видавців. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.
- Велика Британія: Аліша Бонсер (Penguin Random House), Артур Томпсон (Kogan Page), Емма Ворнок (No Alibi), Моллі Сайт (Scribe), Анса Хан Каттак (Picador), Бекка Паркінсон (Comma Press)
- Україна: Микола Ковальчук (ArtHuss), Катерина Носко (IST Publishing)
- Туреччина: Башак Гюнтекін (Parsut Kitap), Мехмет Еркурт (Can Yanilari)
- Грузія: Маріам Бакурадзе (Intelekti), Лука Лімері Григолія (Sulakauri).
За словами організаторів, стипендіати, які були відібрані через відкритий конкурс, продемонстрували схильність до інновацій та міжнародного підходу в роботі.
«Вони працюють у різних жанрах, зокрема з художньою, дитячою та юнацькою, нон-фікшн літературою, книгами про мистецтво й дизайн. Серед них – професіонали з редактури, очищення прав, маркетингу, дизайну та виробництва, котрі працюють як у великих конгломератах, так і незалежних нішевих видавництвах», – зазначили вони.
Як розповіла директорка літературної програми British Council Рейчел Стівенс, Британська Рада розпочинає програму Міжнародних видавничих стипендій для підтримки професійного розвитку й просування глобальних зв’язків у всій галузі.
«Ми знаємо з власного досвіду, як співпраця в міжнародній видавничій спільноті сприяє появі нових підходів і розширенню можливостей. Ми з інтересом очікуємо зародження ідей та нововведень, що будуть результатом нашої нової стипендіальної програми», – наголосила вона.
Міжнародна програма обміну для видавців – це нова ініціатива, націлена на створення зв’язків між професіоналами видавничої справи у Великій Британії та видавцями, що працюють на інших ринках, які зростають.
Шість професіоналів видавничої справи із Великої Британії отримають напарників з України, Грузії та Туреччини – країн із видавничими ринками, що зазнають швидких змін – для участі у взаємних навчальних та інсайдерських візитах, заходах для галузевого нетворкінгу й тренінгах із професійного розвитку.
Наприкінці програми всі стипендіати будуть запрошені подати заявку на грант до 3000 фунтів стерлінгів від професійного Фонду розвитку, щоби мати можливість продовжувати формування міжнародних професійних зв’язків у видавничій галузі.
Нагадаємо, що нещодавно Український культурний фонд оголосив конкурсні програми на 2020 рік.
This publication is sponsored by the Chytomo’s Patreon community
«Читомо» — це професійне медіа про книжки і книговидання в Україні та світі. Ми залишаємось незалежними лише завдяки коштам наших донаторів. Допоможіть нам розвиватися і ставати ще кращими!
Підтримати проєкт
що більше читаєш – то ширші можливості