Бізнесова книга

Малкольм Гладвелл. Розмови з незнайомцями

Розмови з незнайомцями / Малькольм Гладвелл ; Пер. з англ. Наталії Ференс. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 352 с.





  • Міжнародний бестселер
  • Книга року за версією «Файненшіал таймз», «Чикаго триб’юн» і «Детройт фрі прес»

 

Як вдавалося Фіделеві Кастро протягом цілого покоління дурити ЦРУ? Чому в університетських містечках квітне сексуальна злочинність? І чи не закладають нам комедії хибні ідеї про стосунки між людьми? На думку Малкольма Ґладвелла, ведучого подкасту «Ревізіоністська історія», ми використовуємо у спілкуванні з незнайомцями геть неправильні інструменти і стратегії. Ми не здатні розпізнати брехунів і майже завжди формуємо хибне уявлення про людину, з якою щойно познайомилися. А оскільки ми не вміємо розмовляти з незнайомцями, то напрошуємося на конфлікти й непорозуміння, які потім катастрофічно впливають і на наше життя, і на весь наш світ.

 

Ґладвелл, автор бестселера «Геніальні винятки», пропонує своїм читачам яскраве дослідження нашого спілкування з незнайомцями, пояснюючи, чому так часто воно заходить у глухий кут. Читайте у книжці «Розмови з незнайомцями»

 

«Ана Белен Монтес виросла у благополучному балтиморському передмісті. Її батько був психіатром. Вона навчалася в Університеті Вірджинії і отримала ступінь магістра закордонних справ в Університеті Джона Гопкінса. Монтес полум’яно підтримувала марксистський уряд сандиністів у Нікарагуа, який американці у той час самое намагалися повалити, і її активізм привернув увагу вербовників з кубинської розвідки. У 1985 році Монтес таємно відвідала Гавану»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект