Аґрафка

«Аґрафка» – серед переможців міжнародного конкурсу 2nd Little Hakka

28.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Голосно, тихо, пошепки» творчої майстерні «Аґрафка» потрапила до списку переможців 2nd Little Hakka International Picture Book Award. Про це повідомляється на Facebook-сторінці майстерні.

 

Книжку відзначили нагородою «Best of the Best».

 

Переможців обирали з-поміж 1 тис. 766 заявок із понад 50 країн.

 

 

The 2nd Little Hakka International Picture Book Award спрямована на підтримку і нагородження видавництв та осіб, які присвячують себе створенню книжок-картинок. Премію заснувала Shenzhen OCT Cultural Group. Нею відзначають видавців, ілюстраторів, викладачів, студентів, а також творчі організації зі всього світу.

 

Нагадаємо, що у жовтні «Голосно, тихо, пошепки», а також «Я так бачу» та «Війна, що змінила Рондо» «Аґрафки» увійшли у колекцію найкрасивіших книжок-картинок dPICTUS.

 

Крім цього «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» перемогли у номінації нон-фікшн для дітей «BolognaRagazzi 2018» – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі.

Також вони стали переможцями конкурсу «Найкращий книжковий дизайн»: «Голосно, тихо, пошепки» у 2017-му (переможець у категорії «Дитяча книга») та «Я так бачу» – у 2018-му (1 місце та Гран-Прі).