Капітолій

Американські літератори закликають не публікували мемуари Трампа

19.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У США понад 250 письменників, літературних агентів та редакторів закликають своїх колег не публікувати будь-які мемуари президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Independent.

У листі, який має назву «Жодної угоди на публікацію книги для зрадників», учасники книжкової індустрії та літературні діячі просять своїх колег не публікувати жодної книжки, яку напише будь-який чиновник з адміністрації Трампа, зокрема й сам колишній очільник Білого дому, який наразі обмірковує таку можливість.

 

За словами ініціатора листа Баррі Ліги, «нікого, хто підбурював чи іншим чином підтримував спробу державного перевороту 6 січня 2021 року, не слід винагороджувати та поширювати їх філософію через наші видавництва».

 

Серед підписантів є співробітники п’яти великих видавництв Penguin Random House, Hachette Book Group, HarperCollins, Simon & Schuster та Macmillan, які вже почали відмовляти союзникам Трампа у публікації книжок. Так, Simon & Schuster скасувало заплановане видання книжки сенатора Джоша Гоулі одного з кількох членів Конгресу, який намагався скасувати результати президентських виборів.

 

Як відомо, 6 січня Конгрес США мав затвердити результати виборів, згідно з якими представник Демократичної партії Джо Байден переміг на президентських виборах. Однак засідання довелося перервати на кілька годин через протести прихильників Трампа, які увірвалися до будівлі. Під час зіткнень загинули п’ять осіб, а поліція затримала 52 людини.

 

Раніше повідомлялося, що американське об’єднання «Письменники проти Трампа» закликає своїх колег мобілізуватися проти чинної адміністрації президента Дональда Трампа й підтримати його опонентів на наступних виборах.

 

Джерело: Укрінформ