Велика Британія

Авторку Еліс Осман звинувачують у підтримці російського видавництва

15.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Англійську письменницю Еліс Осман, авторку коміксу «Коли завмирає серце», звинувачують у співпраці з російським видавництвом Popcorn Books.

Користувачі соцмережі X заявляють, що Еліс Осман «підтримує російське видавництво, підписана на нього і навіть привітала їх з днем народження».

 

У коментарях до останнього посту Осман в Instagram українці запитують авторку, чи дійсно вона співпрацює з росіянами.

 

 

В одному з коментарів пишуть: «”Ексмо” видає та продає книги російської пропаганди, які призвели до цієї кривавої війни, а також святкує анексію Криму. Ця анексія міжнародним правом вважається незаконною. Тобто переважно ви ведете бізнес із міжнародними злочинцями й віддаєте славу великій російській машині пропагандистів».

 

На сторінці видавництва «Видавництво» заявили, що знають, що кілька книжок Еліс вийшло російською: «Між тим ми зовсім незгодні з закидами, що Еліс “за Росію”. Ми точно знаємо, що Еліс проти війни, підтримує Україну і донатила на нашу підтримку ще 1 квітня 2022».

 

 

«Ми написали її аґентам з роз’ясненням ситуації та сподіваємося на остаточне припинення співпраці Еліс із росією. Тим паче, що видавництво, яке вона вітала, днями було остаточно продане їхньому ґіґанту “Ексмо” і, відповідно, перестало існувати», — наголосили у «Видавництві».

 

Еліс Осман — англійська письменниця, яка пише для підлітків. Наразі «Видавництво» придбало права на видання усіх її творів.

 

Нагадаємо, в Угорщині за продаж коміксу Еліс Осман «Коли завмирає серце» оштрафували книгарні.

 

Читайте також: Елізабет Ґілберт скасувала вихід своєї книжки про сім’ю із Сибіру

 

Чільне зображення: dailymail.co.uk