Білорусь

Білоруська «Наша Ніва» запустила Telegram-канал українською

15.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Редакція  газети«Наша Ніва» заснувала Telegram-канал українською, щоб повідомляти українцям реальні події в білорусі. Про це розповів редактор видання Тимур Буяджі. 

«Сподіваємося, що це сприятиме взаємовідносинам між вільними людьми та посилить інформаційний фронт проти рф та диктатури білорусі», — зазначив він.

 

«Наша Ніва» — щотижнева білоруська газета, найстаріше незалежне ЗМІ країни. Заснована 1906 року у Вільні та відновлена 1991-го. В 1996 році редакція переїхала до Мінська, видання змінило формат з літературно-інтелектуального на соціально-політичний. З 1997 року існує інтернет-видання. Виходить білоруською та російською мовами.

 

З серпня 2020 року доступ до сайту «Наша Ніви»  на території білорусі заблокували через висвітлення протестів у Білорусії. Telegram-канал і соціальні мережі видання визнані «екстремістськими матеріалами».

 

Нагадаємо, у білорусі стікери про лгеукашенка у Telegram визнали екстремістськими. Раніше в країні заборонили продаж роману-антиутопії Джорджа Орвелла «1984».

 

Джерело: Детектор медіа

 

Чільна ілюстрація: Telegram-канал Наша Ніва українською